Ola Budzyńska (Pani Swojego Czasu)

Rozpoczęłam współpracę z Joasią głównie dlatego, ze zaimponowało mi jej proaktywne i przedsiębiorcze podejście. A później zobaczyłam, że z ceramiki robi cuda. W związku z tym oczywiste jest, że wszystkie magnesy i broszki Pani Swojego Czasu wychodzą wprost spod Asi palców. Polecam współpracę z Asią bo nie tylko tworzy piękne rzeczy, ale jeszcze jest solidną osobą, której można zaufać.

 

Joanny Mielewczyk (Matka Polka Feministka)

Z Joanną Wieczorkiewicz spotkałam się w wyjątkowym dla mnie momencie. Dwie audycje, które prowadziłam w radiowej Trójce: Matka Polka Feministka i Seks nasz powszedni, nie znalazły miejsca w nowej ramówce. Postanowiłam bohaterów tej pierwszej opisać w książce i dodatkowo poprosić o wsparcie słuchaczy, by zebrać pieniądze na druk. Skorzystałam z portalu crawdfundingowego. I wtedy pojawiła się Joanna. Szukałam prezentów, którymi chciałam obdarować darczyńców. Chciałam by były to rzeczy z klasą, eleganckie, żeby firmowały całe przedsięwzięcie. Wybrałam ceramiczne magnesy i przypinki. Są delikatne, misternie zrobione, dopracowane. To jedna rzecz, o której chcę napisać. Druga to kontakt z Joanną. Jestem zachwycona tym, jak szybko się dogadałyśmy. Joanna na początku zapowiedziała, że chce uczestniczyć w projekcie. Informowała o każdym etapie tworzenia ceramicznych dodatków. Mimo, że były wakacje, udało nam się przygotować wszystko. Każdy upominek został zapakowany w woreczek, całość odpowiednio zabezpieczona. Większość magnesów i przypinek trafiła już do darczyńców. Reszta czeka na wyjątkowe okazje.

 

Jadwiga Korzeniewska (Laboratorium Zmieniacza)

Pasja, otwartość, autentyczność, jakość, umiejętność wsłuchania się w potrzeby klienta – rzadko obserwuje się w biznesie kumulację tych cech i wartości… tymczasem znajdziecie je wszystkie w Pracowni Artlantyda. Joanna – jak sama mówi – ma ręce, które lepią, a ja dodam, że ma także wielkie serce, które wkłada w każdy przedmiot, jaki owe ręce tworzą. To serce widać także w sposobie, w jaki Joanna buduje relacje z klientami. To wszystko sprawia, że współpraca z Joanną stanowi prawdziwą przyjemność.

 

Natalia Bednarczyk (Pixels Factory)

Kiedy po raz pierwszy zobaczyłam broszki w wykonaniu Asi, od razu wiedziałam, że MUSZĘ je mieć. Mało tego, że są piękne, to turkusowy kolor, w którym Asia tworzy wiele swoich prac, idealnie zgrał się z moją identyfikacją wizualną :) Pomyślałam więc, że broszki z logo to świetny sposób na to, żeby urozmaicić moje wizytówki, które z dołączoną broszką są już nie tylko zwykłymi wizytówkami, ale miłymi upominkami :) Sama współpraca z Asią była przemiła. Stworzyła dla mnie dokładnie takie broszki, jakie sobie wymarzyłam, dobrała mi do nich woreczki w pięknym turkusowym odcieniu, a w dodatku dostałam od niej prezent w postaci magnesów z moim logo i miseczki (przepięknej!), co było dla mnie duuużą niespodzianką :) BARDZO POLECAM wszystkim prace Asi, bo są nie tylko świetnie wykonane, ale przede wszystkim Asia wkłada w nie całe serce, które widzę w każdej pojedynczej broszce i wszystkim innym, co od niej dostałam <3

 

Gabriela Kuca (Kobieca Siła)

Poznałam Asię, kiedy pojawiła się u mnie na konsultacji online w sprawie rozwoju swojej artystycznej działalności. Potem, spotkałyśmy się na żywo na warsztatach, które prowadziłam we Wrocławiu. Wiedziałam, że Asia jest pasjonatką i artystką. Jednak dopiero, gdy Asia pokazała nam swoją biżuterię i miseczki, to zobaczyłam, jak bardzo kocha to, co robi! Jej policzki płonęły, oczy błyszczały, z namaszczeniem kładła każdy przedmiot  – bo to rzeczy z duszą.
Od razu zakochałam się w czerwonych kolczykach. Uwielbiam je nosić! Mam też serduszka magnesy, które są delikatne i wyraziste zarazem. Asia jest mistrzynią od gliny i ceramiki, wszystko robi starannie i z miłością. Do tego jest bardzo pomysłowa, z odwagą łączy materiały, jak np drewniane, czy metalowe stoliki z ceramicznymi płytkami. Jestem pewna, że jeszcze nie raz nas zaskoczy czymś unikatowym.

 

Asia Kocur (Djenka)

Pracownia Artlantyda – pod tą piękną nazwą marki kryje się niezwykła osoba, twórca Joanna Wieczorkiewicz i jej ceramiczne cuda. Wszystko zaczęło się od przeglądania zdjęć prac Joanny w internecie. Bardzo lubię unikatowe, wyjątkowe i oryginalne naczynia i ozdoby. Postanowiłam więc sprawdzić czy to co widzę na zdjęciach zachwyci mnie również w rzeczywistości. Absolutnie się nie zawiodłam. Pierwsze trafiły do mnie małe talerzyki deserowe wraz z dużym talerzem stanowiące komplet. Piękna kolorystyka, unikatowe wzornictwo i wysoka jakość wykonania – to sprawiło, że kolejno w moim domu zaczęły się pojawiać misy, miseczki, talerze, oraz przecudne magnesy na lodówkę. Prace Joanny mają w sobie niezwykły klimat, rozpieszczają kolorami, ale przede wszystkim wyróżniają się swoim unikatowym charakterem.

 

Kinga Kus Fotografia

Jestem szczęśliwą posiadaczką kilku cudowności spod rąk Asi. Wszystkie cieszą moje oko i pięknie zdobią wnętrza domu. Cenię rzeczy unikalne, jedyne w swoim rodzaju, a każda jedna maleńka miseczka stworzona przez Asię właśnie taka jest. I jak tu nie kochać rzeczy, w które artysta wkłada swoje serce. Do tego autorka tych dzieł jest bardzo ciepłą i miłą osobą, co ma dla mnie szczególne znaczenie, bo dzięki temu kontakt i współpraca układają się jak trzeba. Polecam.

 

RoyalStone

Bardzo oryginalne, prześliczne dzieła spod utalentowanych rąk Pani Joanny! Mamy pokaźne stadko zawieszek, maleńkich elementów i magnesików na lodówkę. Cudowne talerzyki, które dodadzą uroku każdemu wnętrzu. A do tego częste bonusiki od serca. Polecam współpracę.

 

Spodobał Ci się ten wpis? Podziel się nim z innymi: